היידן ויושימורה סוזוקי בפול פוזישן במרוץ הפתיחה של אליפות "מוטו אמריקה"

April 22, 2017

רוג'ר היידן הוכיח לכולם שהאמון אשר נתנה בו קבוצת "יושימורה סוזוקי" וההשקעה של סוזוקי

ב - GSX-R1000 החדש לא היו לחינם על ידי לקיחת הפול פוזישן ביום שישי במקצה הדירוג במסגרת סבב פתיחת העונה של אליפות ה"מוטו אמריקה" (אליפות הסופרבייק האמריקאית), במסלול ה"אמריקות" הממוקם באוסטין, טקסס.

 

רוכב הקבוצה, אשר נתמכת ע"י חברת ZETA היפנית, לקח את המקום הראשון על הגריד בזמן הקפה המרשים של 2:08.184 ד', 0.121  ש' מהיר יותר מהזמן שקבע במבחני טרום העונה במסלול זה, אותם סיימו הוא ובן קבוצתו במקום הראשון והשני, וכמעט שנייה מהר יותר מזמן הפול שלו משנה שעברה.

"טוב למקם את ה-GSX-R1000 החדש בפול ישר במרוץ הראשון שלו", אמר היידן, אחיו של אלוף ה- MOTO GP מ-2006, ניקי היידן. "נראה די טוב עד עכשיו ואנחנו מרגישים טוב למרוץ מחר. סוזוקי סיפקו לנו חבילה מצוינת מההתחלה והחבר'ה שלי מיושימורה השקיעו הרבה עבודה על מנת שהאופנוע החדש יהיה מוכן. כיף להעניק להם את הפול פוזישן הראשון כאות הוקרה."

 

 

בן קבוצתו של היידן, הספרדי טוני אליאס, אלוף ה-MOTO2 הראשון ומנצח MOTO GP בעברו, סיים שלישי את מקצה הדרוג והוא ממוקם בשורה הראשונה לזינוק מחר. "אני לרוב מתקשה להשיג את הפול במקצי הדירוג" הסביר אליאס, מנצח שני המרוצים בטקסס ב-2016 . "אבל אני חושב שעשינו עבודה טובה לקראת המרוץ. יש לנו קצב טוב. נותר לנו לראות איך יתפקדו הצמיגים לכל אורכו של המרוץ."

 

 

קבוצת "יושימורה סוזוקי" משתמשת בידיות מסוג FLIGHT של חברת  ZETA/יפן כדי לספק את השליטה הטובה ביותר לרוכביה על מסלול המרוצים!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square