היידן ויושימורה סוזוקי בפול פוזישן במרוץ הפתיחה של אליפות "מוטו אמריקה"


היידן, דוחף את הג'יקסר החדש ישר לראשות הגריד

רוג'ר היידן הוכיח לכולם שהאמון אשר נתנה בו קבוצת "יושימורה סוזוקי" וההשקעה של סוזוקי

ב - GSX-R1000 החדש לא היו לחינם על ידי לקיחת הפול פוזישן ביום שישי במקצה הדירוג במסגרת סבב פתיחת העונה של אליפות ה"מוטו אמריקה" (אליפות הסופרבייק האמריקאית), במסלול ה"אמריקות" הממוקם באוסטין, טקסס.

רוכב הקבוצה, אשר נתמכת ע"י חברת ZETA היפנית, לקח את המקום הראשון על הגריד בזמן הקפה המרשים של 2:08.184 ד', 0.121 ש' מהיר יותר מהזמן שקבע במבחני טרום העונה במסלול זה, אותם סיימו הוא ובן קבוצתו במקום הראשון והשני, וכמעט שנייה מהר יותר מזמן הפול שלו משנה שעברה.

"טוב למקם את ה-GSX-R1000 החדש בפול ישר במרוץ הראשון שלו", אמר היידן, אחיו של אלוף ה- MOTO GP מ-2006, ניקי היידן. "נראה די טוב עד עכשיו ואנחנו מרגישים טוב למרוץ מחר. סוזוקי סיפקו לנו חבילה מצוינת מההתחלה והחבר'ה שלי מיושימורה השקיעו הרבה עבודה על מנת שהאופנוע החדש יהיה מוכן. כיף להעניק להם את הפול פוזישן הראשון כאות הוקרה."

קבוצת יושימורה-סוזוקי בעבודה - ג'יקסר חדש לעונה חדשה

בן קבוצתו של היידן, הספרדי טוני אליאס, אלוף ה-MOTO2 הראשון ומנצח MOTO GP בעברו, סיים שלישי את מקצה הדרוג והוא ממוקם בשורה הראשונה לזינוק מחר. "אני לרוב מתקשה להשיג את הפול במקצי הדירוג" הסביר אליאס, מנצח שני המרוצים בטקסס ב-2016 . "אבל אני חושב שעשינו עבודה טובה לקראת המרוץ. יש לנו קצב טוב. נותר לנו לראות איך יתפקדו הצמיגים לכל אורכו של המרוץ."

אליאס כבר הוכיח שנה שעברה שהוא מסתגל מהר-זינוק מהשורה הראשונה על אופנוע חדש מוכיח זאת שוב

קבוצת "יושימורה סוזוקי" משתמשת בידיות מסוג FLIGHT של חברת ZETA/יפן כדי לספק את השליטה הטובה ביותר לרוכביה על מסלול המרוצים!

יפן/ZETA של חברת FLIGHT ידית קלאץ' מסוג
יפן/ZETA היידן מחייך עם כל שחרור קלאץ' מהפיטס, הודות למכלול ידית הקלאץ' מחברת
Featured Posts