8 השעות של סוזוקה - עם יושימורה/סוזוקי ו-ZETA


הג'יקסר האימתני מוכן למלחמת 8 השעות

ממש ברגעים אלה, יוצא לדרכו אחד ממרוצי האופנועים החשובים ביותר בעולם הדו-גלגלי - מרוץ 8 השעות של סוזוקה, במסלול סוזוקה אשר ביפן. במקום לשבת על גבי האופנוע כמו בכל מרוץ, עומדים להם לא פחות מ-68 הרוכבים בצד המסלול, מזיעים בתוך החליפות, שבצידה השני של הישורת מחכים האופנועים שלהם.

ברגע שיונף הדגל, הם ירוצו אל האופנועים ויתחיל טירוף מוטורי של שמונה שעות.

הטרוף הזה חוגג השנה 40 שנים, וניצחון בו הינו בעל חשיבות ויוקרה כמו זכייה באליפות ה - MOTO GP מכיוון שהוא מסמל את התחרות הבלתי פוסקת בה מצויים היצרנים היפניים להוכיח מי הכי טוב. לשם כך, מביאים היפנים את מיטב הרוכבים, הן מהמוטו ג'יפי והן מאליפות הסופרבייק העולמית, ויחד עם הטופ של הרוכבים היפניים הם ינסו להביא את הכבוד ליצרן עבורו הם רוכבים. בין היתר, זהו גם הסבב האחרון של אליפות הסיבולת העולמית מה שמגדיל עוד יותר את חשיבותו, מכיוון שלא פעם הוא מכריע את גורל האליפות.

רצים בזינוק

כמו בכל שנה, תנסה קבוצת יושימורה סוזוקי לנצח, יחד עם חברת ZETA RACING מיפן שהינה אחד מהספונסרים הצמודים של הקבוצה. קבוצת יושימורה סוזוקי הייתה המנצחת הראשונה של המרוץ בשנת 1978, וניצחה את המרוץ היוקרתי לא פחות מ -4 פעמים, שהפעם האחרונה הייתה ב - 2009. השנה דאגו בקבוצה להשיג את שירותיהם של רוכבים מובילים כדי להבטיח את מיקומם בראשות הטבלה: סילבן גינטולי הצרפתי, אלוף הסופרבייק לשנת 2014, ג'וש ברוקס האוסטרלי, אלוף הסופרבייק הבריטי לשנת 2015 וטאקויה טצודה, רוכב המבחן של סוזוקי במוטו ג'יפי. הקבוצה מזנקת למרוץ השנה מהמקום השני על הגריד לאחר זמן מצוין אותו קבע

טצודה היפני במקצה הדרוג.

גינטולי באימונים לקראת המרוץ

קבוצת "יושימורה/סוזוקי/מוטול" משתמשת בידיות מתקפלות מדגם FLIGHT, תוצרת ZETA/יפן, כדי לתת לרוכביה את השליטה הטובה ביותר על מסלול המרוצים!

FLIGHT PERCH 4F

FLIGHT BRAKE 4F

Featured Posts