8 השעות של סוזוקה - עם יושימורה/סוזוקי ו-ZETA

July 30, 2017

 

ממש ברגעים אלה, יוצא לדרכו אחד ממרוצי האופנועים החשובים ביותר בעולם הדו-גלגלי - מרוץ 8 השעות של סוזוקה, במסלול סוזוקה אשר ביפן. במקום לשבת על גבי האופנוע כמו בכל מרוץ, עומדים להם לא פחות מ-68   הרוכבים בצד המסלול, מזיעים בתוך החליפות, שבצידה השני של הישורת מחכים האופנועים שלהם.

ברגע שיונף הדגל, הם ירוצו אל האופנועים ויתחיל טירוף מוטורי של שמונה שעות.

 

הטרוף הזה חוגג השנה 40 שנים, וניצחון בו הינו בעל חשיבות ויוקרה כמו זכייה באליפות ה - MOTO GP מכיוון שהוא מסמל את התחרות הבלתי פוסקת בה מצויים היצרנים היפניים להוכיח מי הכי טוב. לשם כך, מביאים היפנים את מיטב הרוכבים, הן מהמוטו ג'יפי והן מאליפות הסופרבייק העולמית, ויחד עם הטופ של הרוכבים היפניים הם ינסו להביא את הכבוד ליצרן עבורו הם רוכבים. בין היתר, זהו גם הסבב האחרון של אליפות הסיבולת העולמית מה שמגדיל עוד יותר את חשיבותו, מכיוון שלא פעם הוא מכריע את גורל האליפות.

 

 

 

כמו בכל שנה, תנסה קבוצת יושימורה סוזוקי לנצח, יחד עם חברת ZETA RACING מיפן שהינה אחד מהספונסרים הצמודים של הקבוצה. קבוצת יושימורה סוזוקי הייתה המנצחת הראשונה של המרוץ בשנת 1978, וניצחה את המרוץ היוקרתי לא פחות מ -4 פעמים, שהפעם האחרונה הייתה ב - 2009. השנה דאגו בקבוצה להשיג את שירותיהם של רוכבים מובילים כדי להבטיח את מיקומם בראשות הטבלה: סילבן גינטולי הצרפתי, אלוף הסופרבייק לשנת 2014, ג'וש ברוקס האוסטרלי, אלוף הסופרבייק הבריטי לשנת 2015 וטאקויה טצודה, רוכב המבחן של סוזוקי במוטו ג'יפי. הקבוצה מזנקת למרוץ השנה מהמקום השני על הגריד לאחר זמן מצוין אותו קבע 

טצודה היפני במקצה הדרוג.

 

 

קבוצת "יושימורה/סוזוקי/מוטול" משתמשת בידיות מתקפלות מדגם FLIGHT, תוצרת ZETA/יפן, כדי לתת לרוכביה את השליטה הטובה ביותר על מסלול המרוצים! 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square